Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Bratčický zálesák 2007

  • Martin Kupera

Vloženo: 10. březen 2009

Zobrazeno: 22640×

Tak a je to tady! 1. ročník Bratčického zálesáka se vydařil.
Ve spolupráci s Armádou ČR, ČČK, Hasičským záchraným sborem, s Policií ČR , s Obcí Bratčice a místními spolky jsme připravili celodenní akci pro děti, která zde ještě v tomto rozsahu nebyla. Oslovili jsme jednotlivé složky záchranného systému a armádu. Všichni nám vyšli vstříc a pomohli vytvořit zajímavý a poučný program nejenom pro děti, ale i pro dospělé.

V dopoledních hodinách se konal branně- bezpečnostní závod pro děti, jehož trasa vedla přilehlým lesem. Děti plnily na stanovištích úkoly a získávaly body, které rozhodly o jejich umístění. Odpoledne bylo věnováno ukázkám práce všech složek integrovaného záchranného systému a armády. Bylo nač se dívat. Celý den moderoval Honza Vávra, který v odpoledních hodinách pro děti připravil divadelní pohádku, pro zpestření i pro odpočinek. A večer následovala diskotéka.
Celý tento den by nemohl být uskutečněn bez ochoty a pomoci celé řady místních obyvatel, bez darů našich sponzorů, bez účasti všech, kteří do toho šli s námi. Za vaši pomoc děkujeme a těšíme se na další spolupráci v příštím roce.

  

Galerie

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Obec Bratčice

Bratčice 49, 286 01 Čáslav

Telefon, fax: +420 327 371 104

Mobil - starosta: +420 724 295 083

Email: ou.bratcice@seznam.cz